facebook

Na słono - przekąski

Jeżeli brakuje Państwu czasu na gotowanie lub kuchnia nie jest  ulubionym Państwa miejscem to jestem przekonana, że nasze pyszne empanadas lub paszteciki będą doskonałym wyjściem z sytuacji. Są one przygotowane z należytą starannością i z surowców najwyższej jakości, a co najważniejsze charakteryzują się doskonałym smakiem, bardzo lubią je nawet...

Jeżeli brakuje Państwu czasu na gotowanie lub kuchnia nie jest  ulubionym Państwa miejscem to jestem przekonana, że nasze pyszne empanadas lub paszteciki będą doskonałym wyjściem z sytuacji. Są one przygotowane z należytą starannością i z surowców najwyższej jakości, a co najważniejsze charakteryzują się doskonałym smakiem, bardzo lubią je nawet małe niejadki.

Wszystkie farsze są przyprawiane wyłącznie naturalnymi przyprawami, zależnie od smaku odpowiednio: solą, pieprzem, papryką, czosnkiem, cebulą i ziołami. Nie znajdziecie w nich Państwo żadnych glutaminianów, czy innych polepszaczy smaków.

 

Powstają z pysznego kruchego domowego ciasta przygotowanego zgodnie z przepisem i dokładnymi wskazówkami przekazanymi przez Babcię Ewę.

Wśród oferty na słono znajdziecie Państwo paszteciki z kruchego ciasta w 5-ciu smakach i pierożki argentyńskie w 4-rech smakach.

 

Paszteciki, czy pierożki są wyśmienite na zimno, ale mogą też stanowić ciepłą przekąskę podaną  bezpośrednio po wyjęciu z rozgrzanego piekarnika.

Świeżość gwarantują częste dostawy do Naszych Odbiorców i wypiekanie ich pod zamówienie.

 

Zachęcamy do spróbowania.

Więcej

Na słono - przekąski Jest 11 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów